-
Lakeview Peach Fuzz Dahlia
Regular price $15Regular priceUnit price perSale price $15 -
CT Gale Dahlia Tuber
Regular price $13Regular priceUnit price perSale price $13 -
Sweet Sanne Dahlia Tuber
Regular price $20Regular priceUnit price perSale price $20 -
Copper Boy Dahlia Tuber
Regular price $15Regular priceUnit price perSale price $15 -
May 4: 'Grow Your Groceries' In-Garden, Hands-On Masterclass
Regular price $55Regular priceUnit price perSale price $55 -
Jun 8: Blooms & Bottles: A Herb-Infusion Workshop
Regular price $65Regular priceUnit price perSale price $65 -
Joel's Favourite Dahlia Tuber
Regular price $20Regular priceUnit price perSale price $20 -
Salmon Runner Dahlia Tuber
Regular price $13Regular priceUnit price perSale price $13 -
Mystique Dahlia Tuber
Regular price $15Regular priceUnit price perSale price $15 -
Mystery Dahlia Bundle - 5 Tubers
Regular price $40Regular priceUnit price perSale price $40 -
Chewy Dahlia Tuber
Regular price $20Regular priceUnit price perSale price $20 -
Jul 20: The Art of the Handtied Bouquet Workshop
Regular price $85Regular priceUnit price perSale price $85 -
Gift Wrapping
Regular price $0Regular priceUnit price perSale price $0 -
Rock Run Ashley Dahlia Tuber
Regular price $20Regular priceUnit price perSale price $20 -
Sunshine Blend Dahlia Tuber Bundle
Regular price $30Regular priceUnit price per$35Sale price $30 -
Isabel Dahlia Tuber
Regular price $9Regular priceUnit price perSale price $9 -
Jul 27: Farm to Fork Dinner - A Taste of Ghana
Regular price $90Regular priceUnit price perSale price $90 -
Aug 7: Floral Muse - Paint Night in the Garden
Regular price $85Regular priceUnit price perSale price $85 -
Bloom Blueprint Mentorship 2026
Regular price $500Regular priceUnit price perSale price $500 -
Jun 26: Summer Reset - Flowers, Movement, Meditation & Tea
Regular price $70Regular priceUnit price perSale price $70 -
Beaumonde Blend Dahlia Tuber Bundle
Regular price $29Regular priceUnit price per$33Sale price $29 -
Festive Dried Eucalptus Bells
Regular price $55Regular priceUnit price perSale price $55 -
Bloom Blueprint Mentorship 2026 (Payment Plan)
Regular price $250Regular priceUnit price perSale price $250 -
Four Seasons 14" Dried Flower Grapevine Wreath
Regular price $99Regular priceUnit price perSale price $99